Hayalet Hikayesi izle Full 2017
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
113 Görüntülenme

Hayalet Hikayesi izle Full 2017

2016 - Fransa yapımlı olan Hayalet Hikayesi Full HD filminin konusu kısaca şöyledir ; Maureen hayatını Paris şehrinde ünlü birinin yanında alışveriş danışmanı olarak geçirmektedir. Burada kalmasının tek sebebi kardeşi ile birlikte kendilerine vermiş oldukları sözden ibarettir. Verdikleri söz ise içlerinden hangisi ölürse bir diğerine gitmiş olduğu yerden bir işaret gönderecektir. Maureen'ın kız kardeşi Lewis kalp kirizinden ölmüştür. Bu yüzden Maureen kardeşinden bir işaret beklemeye başlamıştır. Bir süre sonra Maureen tanımadığı bir kişiden mesaj almaya başlar ve bu mesajlar iyice cıvıtmaya başlamıştır. Süre geçtikçe bu mesajlar iyice can sıkmaya başlayacak ve kötü sonuçları olacaktır. Olivier Assayas yönetmenliğinde çekilmiş olan Hayalet Hikayesi Türkçe Dublaj filminin oyuncu kadrosunda Kristen Stewart , Nora Von Waldstätten , Lars Eidinger , Anders Danielsen Lie , Sigrid Bouaziz isimleri yer almaktadır. Hayalet Hikayesi720P filmini sitemizden sorunsuz olarak izleyebilirsiniz.

Hayalet Hikayesi izle Full 2017Hayalet Hikayesi 2016 – Fransa yapımlı olan Hayalet Hikayesi Full HD filminin konusu kısaca şöyledir ; Maureen hayatını Paris şehrinde ünlü birinin yanında alışveriş danışmanı olarak geçirmektedir. Burada kalmasının tek sebebi kardeşi ile birlikte kendilerine vermiş oldukları sözden ibarettir. Verdikleri söz ise içlerinden hangisi ölürse bir diğerine gitmiş olduğu yerden bir işaret gönderecektir. Maureen’ın kız kardeşi Lewis kalp kirizinden ölmüştür. Bu yüzden Maureen kardeşinden bir işaret beklemeye başlamıştır. Bir süre sonra Maureen tanımadığı bir kişiden mesaj almaya başlar ve bu mesajlar iyice cıvıtmaya başlamıştır. Süre geçtikçe bu mesajlar iyice can sıkmaya başlayacak ve kötü sonuçları olacaktır. Olivier Assayas yönetmenliğinde çekilmiş olan Hayalet Hikayesi Türkçe Dublaj filminin oyuncu kadrosunda Kristen Stewart , Nora Von Waldstätten , Lars Eidinger , Anders Danielsen Lie , Sigrid Bouaziz isimleri yer almaktadır. Hayalet Hikayesi 720P filmini sitemizden sorunsuz olarak izleyebilirsiniz.

Hayalet Hikayesi filmi izle 2017

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Hayalet Hikayesi 2016 - Fransa yapımlı olan Hayalet Hikayesi Full HD filminin konusu kısaca şöyledir ; Maureen hayatını Paris şehrinde ünlü birinin yanında alışveriş danışmanı olarak geçirmektedir. Burada kalmasının tek sebebi kardeşi ile birlikte kendilerine vermiş oldukları sözden ibarettir. Verdikleri söz ise içlerinden hangisi ölürse bir diğerine gitmiş olduğu yerden bir işaret gönderecektir. Maureen'ın kız kardeşi Lewis kalp kirizinden ölmüştür. Bu yüzden Maureen kardeşinden bir işaret beklemeye başlamıştır. Bir süre sonra Maureen tanımadığı bir kişiden mesaj almaya başlar ve bu mesajlar iyice cıvıtmaya başlamıştır. Süre geçtikçe bu mesajlar iyice can sıkmaya başlayacak ve kötü sonuçları olacaktır. Olivier Assayas yönetmenliğinde çekilmiş olan Hayalet Hikayesi Türkçe Dublaj filminin oyuncu kadrosunda Kristen Stewart , Nora Von Waldstätten , Lars Eidinger , Anders Danielsen Lie , Sigrid Bouaziz isimleri yer almaktadır. Hayalet Hikayesi 720P filmini sitemizden sorunsuz olarak izleyebilirsiniz.

  Resimler

  "Hayalet Hikayesi izle Full 2017" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  full izle

  Film hd full izle

  Film full izle

  hd full film izle

  Film izle
  Film hd full izle