Hızlı ve Tüplü izle
4.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 4.0 /10 (3)
297 Yorum 6,642 Görüntülenme

Hızlı ve Tüplü izle

19 Mayıs 2017 tarihinde vizyona giren Yerli Film Hızlı ve Tüplü Full HD filminin konusu şöyledir ; Metin ve Gökhan küçük yaşlardan beri birliktedirler ve arabalara olan tutkuları çok fazladır. Çok yakın arkadaş olan Metin ve Gökhan bir galericiye giderek Şahin arabası alırlar. Fakat bu arabadan çokta memnun değillerdir. Kendilerine güzel bir araba yapmak isteyen tamirci çırakları olan Metin ve Gökhan parça toplamaya başlarlar ve kendilerine güzel bir araba yaparlar. Sonrasında yarışlara katılma hayali kurmakta olan bu iki yakın arkadaş yarışa katılabilecekleri yerleri araştırmaya başlarlar. Fakat bu hayalleri gerçekleştirmek sandıkları kadar kolay olmayacaktır. Yönetmenliğini Yusuf Güven ismin üstlenmiş olduğu Hızlı ve Tüplü Yerli Filmin oyuncu kadrosunda Bilal Akif Yörük, Haldun Boysan , Selahattin Taşdöğen , Yağmur Nazlı Genç , Özgür Teke isimleri yer almaktadır. Hızlı ve Tüplü 720P filmini sitemizden sorunsuz olarak izleyebilirsiniz. Tüm ziyaretçilerimize iyi seyirler dileriz.

Hızlı ve Tüplü izle


Hızlı ve Tüplü izle 19 Mayıs 2017 tarihinde vizyona giren Yerli Film Hızlı ve Tüplü Full HD filminin konusu şöyledir ; Metin ve Gökhan küçük yaşlardan beri birliktedirler ve arabalara olan tutkuları çok fazladır. Çok yakın arkadaş olan Metin ve Gökhan bir galericiye giderek Şahin arabası alırlar. Fakat bu arabadan çokta memnun değillerdir. Kendilerine güzel bir araba yapmak isteyen tamirci çırakları olan Metin ve Gökhan parça toplamaya başlarlar ve kendilerine güzel bir araba yaparlar. Sonrasında yarışlara katılma hayali kurmakta olan bu iki yakın arkadaş yarışa katılabilecekleri yerleri araştırmaya başlarlar. Fakat bu hayalleri gerçekleştirmek sandıkları kadar kolay olmayacaktır. Yönetmenliğini Yusuf Güven ismin üstlenmiş olduğu Hızlı ve Tüplü Yerli Filmin oyuncu kadrosunda Bilal Akif Yörük, Haldun Boysan , Selahattin Taşdöğen , Yağmur Nazlı Genç , Özgür Teke isimleri yer almaktadır. Hızlı ve Tüplü 720P filmini sitemizden sorunsuz olarak izleyebilirsiniz. Tüm ziyaretçilerimize iyi seyirler dileriz.

 

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Hızlı ve Tüplü izle 19 Mayıs 2017 tarihinde vizyona giren Yerli Film Hızlı ve Tüplü Full HD filminin konusu şöyledir ; Metin ve Gökhan küçük yaşlardan beri birliktedirler ve arabalara olan tutkuları çok fazladır. Çok yakın arkadaş olan Metin ve Gökhan bir galericiye giderek Şahin arabası alırlar. Fakat bu arabadan çokta memnun değillerdir. Kendilerine güzel bir araba yapmak isteyen tamirci çırakları olan Metin ve Gökhan parça toplamaya başlarlar ve kendilerine güzel bir araba yaparlar

  Resimler

  "Hızlı ve Tüplü izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (297)

  full izle

  Film hd full izle

  Film full izle

  hd full film izle

  Film izle
  Film hd full izle