Karayip Korsanları 5: Salazar’ın İntikamı izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (2)
181 Yorum 4,677 Görüntülenme

Karayip Korsanları 5: Salazar’ın İntikamı izle

Karayip Korsanları 5: Salazar'ın İntikamı Türkçe Dublaj filmini sitemizden sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz. Tüm ziyaretçilerimize iyi seyirler dileriz.

Karayip Korsanları 5 izle


Karayip Korsanları 5: Salazar’ın İntikamı Full HD filmi 26 Mayıs 2017 tarihinde vizyona girmiştir. 2017 – ABD yapımlı olan filmin konusu şöyledir ; Kaptan Jack Sparrow denizde zor ve tehlikelerden sonra bir kez daha başına bir bela almıştır. Şeytan üçkeninde hapsedilmiş olan Gaddar Kaptan Salazar o kötü yerden artık kurtulmuş ve özgür kalmıştır. Kurtulduktan sonra tüm korsanları teker teker bularak öldürmeye başlamış ve durmayacağına dair ant içmiştir. Kaptan Jack Sparrow hayatta kalabilmek için denizde çok güçlü olan Poseidon Asası’nı bulmalıdır. Bu asa olmadan Kaptan Salazar ve hayaletli gemisini yok edemez ve kurtulamaz. Bu yolculukta ona iki arkadaşıda eşlik edecek ve zorlu bir mücadele içerisine gireceği yolculuğa çıkacaktır. Yönetmenliğini Joachim Rønning, Espen Sandberg isimlerinin üstlenmiş olduğu Karayip Korsanları 5: Salazar’ın İntikamı Türkçe Dublaj filmini sitemizden sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz. Tüm ziyaretçilerimize iyi seyirler dileriz.

Karayip Korsanları 5 izle

Karayip Korsanları 5 Full izle

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Karayip Korsanları 5: Salazar'ın İntikamı Full HD filmi 26 Mayıs 2017 tarihinde vizyona girmiştir. 2017 - ABD yapımlı olan filmin konusu şöyledir ; Kaptan Jack Sparrow denizde zor ve tehlikelerden sonra bir kez daha başına bir bela almıştır. Şeytan üçkeninde hapsedilmiş olan Gaddar Kaptan Salazar o kötü yerden artık kurtulmuş ve özgür kalmıştır. Kurtulduktan sonra tüm korsanları teker teker bularak öldürmeye başlamış ve durmayacağına dair ant içmiştir. Kaptan Jack Sparrow hayatta kalabilmek için denizde çok güçlü olan Poseidon Asası'nı bulmalıdır.

  Resimler

  "Karayip Korsanları 5: Salazar’ın İntikamı izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (181)

  full izle

  Film hd full izle

  Film full izle

  hd full film izle

  Film izle
  Film hd full izle