Nefrin izle Korku Filmi
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
16 Yorum 596 Görüntülenme

Nefrin izle Korku Filmi

2017 - Türkiye yapımlı olan Nefrin Full HD filminin konusu şöyledir ; Nefrin Yerli Filminin çekimleri Kırıkkale ilinin Delice ilçesinde gerçekleşmiştir. Korku kategorisinde yer sahibi olan Nefrin 720P filminin yönetmen koltuğunda Irmak Gülşen Açıkgöz ismi yer almaktadır. Nefrin filminin oyuncu kadrosunda ise Aydan Çakır , İzzet Çivril , Metin Yüksel , Arda Kural , Tuğba Özay isimleri yer almaktadır. Senaryosunu Irmak Gülşen Açıkgöz ismin üstlenmiş olduğu Nefrin filmi korku severler tarafından merakla beklenen bir film. Oldukça başarılı bir oyuncu ekibi ile çekilmiş Nefrin filmi fazlasıyla iddialı bir yapım olmuştur. Aydan Çakır gibi oyuncuların yer aldığı filmde Korku dolu anlara fazlası ile doyacaksınız. Nefrin Yerli Filmini izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için yapım sitemizde sorunsuz olarak yerini almıştır. Hemen sorunsuz olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Nefrin izle Korku FilmiNefrin izle Korku Filmi
2017 – Türkiye yapımlı olan Nefrin Full HD filminin konusu şöyledir ; Nefrin Yerli Filminin çekimleri Kırıkkale ilinin Delice ilçesinde gerçekleşmiştir. Korku kategorisinde yer sahibi olan Nefrin 720P filminin yönetmen koltuğunda Irmak Gülşen Açıkgöz ismi yer almaktadır. Nefrin filminin oyuncu kadrosunda ise Aydan Çakır , İzzet Çivril , Metin Yüksel , Arda Kural , Tuğba Özay isimleri yer almaktadır. Senaryosunu Irmak Gülşen Açıkgöz ismin üstlenmiş olduğu Nefrin filmi korku severler tarafından merakla beklenen bir film. Oldukça başarılı bir oyuncu ekibi ile çekilmiş Nefrin filmi fazlasıyla iddialı bir yapım olmuştur. Aydan Çakır gibi oyuncuların yer aldığı filmde Korku dolu anlara fazlası ile doyacaksınız. Nefrin Yerli Filmini izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için yapım sitemizde sorunsuz olarak yerini almıştır. Hemen sorunsuz olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Nefrin izle Korku Filmi 2017

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Nefrin izle Korku Filmi 2017 - Türkiye yapımlı olan Nefrin Full HD filminin konusu şöyledir ; Nefrin Yerli Filminin çekimleri Kırıkkale ilinin Delice ilçesinde gerçekleşmiştir. Korku kategorisinde yer sahibi olan Nefrin 720P filminin yönetmen koltuğunda Irmak Gülşen Açıkgöz ismi yer almaktadır. Nefrin filminin oyuncu kadrosunda ise Aydan Çakır , İzzet Çivril , Metin Yüksel , Arda Kural , Tuğba Özay isimleri yer almaktadır. Senaryosunu Irmak Gülşen Açıkgöz ismin üstlenmiş olduğu Nefrin filmi korku severler tarafından merakla beklenen bir film.

  Resimler

  "Nefrin izle Korku Filmi" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (16)

  full izle

  Film hd full izle

  Film full izle

  hd full film izle

  Film izle
  Film hd full izle