Saplantı izle Türkçe Dublaj 2017
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
17 Yorum 1,691 Görüntülenme

Saplantı izle Türkçe Dublaj 2017

Saplantı izle Türkçe Dublaj 2017 Full HD filmi 5 Mayıs 2017 tarihinde vizyona girmiştir. Gerilim kategorisinde yer sahibi olan Saplantı izle filminin konusu şöyledir ; Tessa Connover David adında bir kocası vardır ve birbirlerini çok severek evlenirler. Henüz küçük yaşta Lily adında genç bir kız çocukları vardır. Bir süre sonra anlaşamadıkları için ayrılırlar ve David yeni birisi ile nişanlanır. Tessa Connover, David’ten ayrılmanın şokunu henüz atlatamamıştır ve kıskançlıktan ne yapacağını bilememektedir.

Saplantı Türkçe Dublaj izleSaplantı  izle Türkçe Dublaj 2017  Full HD filmi 5 Mayıs 2017 tarihinde vizyona girmiştir. Gerilim kategorisinde yer sahibi olan Saplantı izle filminin konusu şöyledir ; Tessa Connover David adında bir kocası vardır ve birbirlerini çok severek evlenirler. Henüz küçük yaşta Lily adında genç bir kız çocukları vardır. Bir süre sonra anlaşamadıkları için ayrılırlar ve David yeni birisi ile nişanlanır. Tessa Connover, David’ten ayrılmanın şokunu henüz atlatamamıştır ve kıskançlıktan ne yapacağını bilememektedir. David nişanlı olduğu Julia’yı alarak eski evlerine getirir. Tessa Connover kıskançlıktan iyice gözü döner ve Julia’ya cehennem yaşatmak için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Julia’nın hayatını mahvetmek için her yolu izlemeye razıdır. Denise Di Novi yönetmenliğinde çekilmiş olan Saplantı Türkçe Dublaj filminin oyuncu kadrosunda Katherine Heigl , Rosario Dawson , Geoff Stults , Cheryl Ladd , Isabella Kai Rice isimleri yer almaktadır. Filmi sitemizden sorunsuz bir şekilde 720P seçeneği ile izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Saplanti izle Full Türkce Dublaj

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Saplantı  izle Türkçe Dublaj 2017  Full HD filmi 5 Mayıs 2017 tarihinde vizyona girmiştir. Gerilim kategorisinde yer sahibi olan Saplantı izle filminin konusu şöyledir ; Tessa Connover David adında bir kocası vardır ve birbirlerini çok severek evlenirler. Henüz küçük yaşta Lily adında genç bir kız çocukları vardır. Bir süre sonra anlaşamadıkları için ayrılırlar ve David yeni birisi ile nişanlanır. Tessa Connover, David’ten ayrılmanın şokunu henüz atlatamamıştır ve kıskançlıktan ne yapacağını bilememektedir. David nişanlı olduğu Julia’yı alarak eski evlerine getirir. Tessa Connover kıskançlıktan iyice gözü döner ve Julia’ya cehennem yaşatmak için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Julia’nın hayatını mahvetmek için her yolu izlemeye razıdır. Denise Di Novi yönetmenliğinde çekilmiş olan Saplantı Türkçe Dublaj filminin oyuncu kadrosunda Katherine Heigl , Rosario Dawson , Geoff Stults , Cheryl Ladd , Isabella Kai Rice isimleri yer almaktadır. Filmi sitemizden sorunsuz bir şekilde 720P seçeneği ile izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

  Resimler

  "Saplantı izle Türkçe Dublaj 2017" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (17)

  full izle

  Film hd full izle

  Film full izle

  hd full film izle

  Film izle
  Film hd full izle