Transformers 5: Son Şövalye İzle Full
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
21 Yorum 781 Görüntülenme

Transformers 5: Son Şövalye İzle Full

Transformers 5: Son Şövalye İzle Full , Transformers 5 bu seferinde serinin özünde olan efsaneleri param parça etmeyi hedeflemiş ve bunu taşıyor. İnsanlar , Transformers savaşta, Optimus Prime kaçmış gitmiş. Geleceğimizi kurtarmanın tek çıkar yolu ise geçmişin sırlarında gizli olan ,Transformersların dünyadaki gizli geçmişinde yatmaktadır.

Transformers 5: Son Şövalye İzle Full

Transformers 5: Son Şövalye İzle Full , Transformers 5 bu seferinde  serinin özünde olan  efsaneleri param parça etmeyi hedeflemiş ve bunu  taşıyor. İnsanlar , Transformers savaşta, Optimus Prime kaçmış  gitmiş. Geleceğimizi kurtarmanın tek çıkar yolu ise  geçmişin sırlarında gizli olan ,Transformersların dünyadaki gizli geçmişinde yatmaktadır. Dünyayı kurtarma görevi ise Cade Yeager Bumblebee, bir İngiliz lordu olan bir Oxford profesöründen oluşmuş sıradışı bir birliğe kalmıştır. Sevilen  bu fantastik serisi Transformers 5 , devam filmi  olan Transformers 5: Son Şövalyenin yönetmen koltuğunda ise  serinin ünlü yönetmeni Michael Bay yapmaktadır. Filmin başrollerinde ise önceki filminde  Cade Yeager’ı Mark Wahlberg, Laura Haddock, Anthony Hopkins, Josh Duhamel ve Santiago Cabrera  gibi oyuncular yer almıştır.

Transformers 5 izle 2017

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Dünyayı kurtarma görevi ise Cade Yeager Bumblebee, bir İngiliz lordu olan bir Oxford profesöründen oluşmuş sıradışı bir birliğe kalmıştır. Sevilen bu fantastik serisi Transformers 5 , devam filmi olan Transformers 5: Son Şövalyenin yönetmen koltuğunda ise serinin ünlü yönetmeni Michael Bay yapmaktadır. Filmin başrollerinde ise önceki filminde Cade Yeager'ı Mark Wahlberg, Laura Haddock, Anthony Hopkins, Josh Duhamel ve Santiago Cabrera gibi oyuncular yer almıştır.

  Yorumlar (21)

  full izle

  Film hd full izle

  Film full izle

  hd full film izle

  Film izle
  Film hd full izle