Wonder Woman izle Full HD 2017
7.8
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.8 /10 (4)
314 Yorum 6,631 Görüntülenme

Wonder Woman izle Full HD 2017

2017 - ABD yapımlı olan Wonder Woman Full HD filminin konusu kısaca şöyledir ; Diana küçüklüğünden beri Themyscira adında bir adada yaşamıştır. Bu adada sadece savaşçı kadınlar yaşamaktadır. Hayatında hiç erkek görmemiş olan Diana bu adadan dışarıya adımını bile atmamıştır. Günün birinde yaşadıkları adaya bir uçak düşer. Diana pilotunu kurtarır. Pilot, Dianaya Dünya'da olan savaştan bahseder ve yok olmak üzere olduğunu anlatır. Diana buna dayanamaz ve hiç ayrılmadığı adasından ayrılarak Dünya'yı korumak için şehre iner. Diana aynı zamanda bir yarı tanrıdır. Bu yüzden muhteşem yeteneklere ve muhteşem bir dövüş becerisine sahiptir. Dünyayı koruyabilmek için tüm hünerlerini sergileyecektir. Patty Jenkins yönetmenliğinde çekilmiş olan Wonder Woman Türkçe Dublaj filminin oyuncu kadrosunda Gal Gadot , Chris Pine , Robin Wright , Connie Nielsen , David Thewlis isimleri yer almaktadır. Filmi izlemek isteyen ziyaretçilerimiz sitemizden sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Wonder Woman izleWonder Woman izle Full HD 2017 – ABD yapımlı olan Wonder Woman Full HD filminin konusu kısaca şöyledir ; Diana küçüklüğünden beri Themyscira adında bir adada yaşamıştır. Bu adada sadece savaşçı kadınlar yaşamaktadır. Hayatında hiç erkek görmemiş olan Diana bu adadan dışarıya adımını bile atmamıştır. Günün birinde yaşadıkları adaya bir uçak düşer. Diana pilotunu kurtarır. Pilot, Dianaya Dünya’da olan savaştan bahseder ve yok olmak üzere olduğunu anlatır. Diana buna dayanamaz ve hiç ayrılmadığı adasından ayrılarak Dünya’yı korumak için şehre iner. Diana aynı zamanda bir yarı tanrıdır. Bu yüzden muhteşem yeteneklere ve muhteşem bir dövüş becerisine sahiptir. Dünyayı koruyabilmek için tüm hünerlerini sergileyecektir. Patty Jenkins yönetmenliğinde çekilmiş olan Wonder Woman Türkçe Dublaj filminin oyuncu kadrosunda Gal Gadot , Chris Pine , Robin Wright , Connie Nielsen , David Thewlis isimleri yer almaktadır. Filmi izlemek isteyen ziyaretçilerimiz sitemizden sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Wonder Women izle 2017

Wonder Women full izle

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Wonder Woman izle Full HD 2017 - ABD yapımlı olan Wonder Woman Full HD filminin konusu kısaca şöyledir ; Diana küçüklüğünden beri Themyscira adında bir adada yaşamıştır. Bu adada sadece savaşçı kadınlar yaşamaktadır. Hayatında hiç erkek görmemiş olan Diana bu adadan dışarıya adımını bile atmamıştır. Günün birinde yaşadıkları adaya bir uçak düşer. Diana pilotunu kurtarır. Pilot, Dianaya Dünya'da olan savaştan bahseder ve yok olmak üzere olduğunu anlatır. Diana buna dayanamaz ve hiç ayrılmadığı adasından ayrılarak Dünya'yı korumak için şehre iner. Diana aynı zamanda bir yarı tanrıdır. Bu yüzden muhteşem yeteneklere ve muhteşem bir dövüş becerisine sahiptir. Dünyayı koruyabilmek için tüm hünerlerini sergileyecektir. Patty Jenkins yönetmenliğinde çekilmiş olan Wonder Woman Türkçe Dublaj filminin oyuncu kadrosunda Gal Gadot , Chris Pine , Robin Wright , Connie Nielsen , David Thewlis isimleri yer almaktadır. Filmi izlemek isteyen ziyaretçilerimiz sitemizden sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

  Resimler

  "Wonder Woman izle Full HD 2017" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (314)

  full izle

  Film hd full izle

  Film full izle

  hd full film izle

  Film izle
  Film hd full izle